HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Mersin ili, Tarsus ilçesi, Kemalpaşa Mahallesi, 1830 ada, 1-2-3 No’lu parsel (1 no’lu  adresinde toplam 6172 m2’lik toplam tapu alanları üzerinde 3910 m2 kapalı alanda Atıktan Türetilmiş Yakıt Hazırlama, Tehlikeli Atık Geri Kazanım, Tehlikesiz Atık Geri Kazanım, Çamur Kurutma, Atık Ara Depolama ve Bertaraf Tesisi, Tehlikesiz Atık Toplama Ayırma, Ömrünü Tamamlamış Lastik Geçici Depolama ve Atık Akümülatör Geçici Depolama konularında Turyam Geri Kazanım Atıktan Türetilmiş Yakıt Depolama Lojistik Petrol Ürünleri İnşaat Medikal Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi olarak faaliyet göstermektedir.

Tesis ilimizde kurulmuş olan en büyük Entegre Atık Ara Depolama ve Atıktan Türetilmiş Yakıt Hazırlama ve Bertaraf Tesisidir. Turyam Geri Kazanım firması Türkiye geneli Tehlikeli Ve Tehlikesiz atıkların yönetimi, araç organizasyonu ve geri dönüşümü hususunda gerekli donanım, tecrübeli personel, makine ve ekipmana sahiptir.

ÇEVREYE KARŞI DUYARLI

Çevreyle ilgili tüm yasal düzenlemeleri duyarlılıkla izlemek ve gereklerini yerine getirmenin yanı sıra ulusal ve uluslararası alanda geliştirilen sürdürmek...

GÜVENE DAYALI ÇALIŞMA

İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Üretim ve çeşitliliğinin devamlılığı sağlanırken, insanlığın yaşamının daimi kılınabilmesi için kullandığımız atıkların ve ambalajların tekrar kullanılabilmesini...

Whatsapp Destek Hattı